Strona główna / Rada Programowa


Rada Programowa

THE BEST OF POLAND to pomysł, którego integralną częścią jest solidarna współpraca firm – m.in. przy wspólnej reklamie i promocjach oraz wyjazdach studyjnych. Dlatego nasz pomysł poparł Prezydent Lech Wałęsa stając się honorowym patronem Programu THE BEST OF POLAND. Zamiast narzekać na konkurencję ze strony wielkich graczy na rynku warto za przykładem Lecha Wałęsy „wziąć sprawy w swoje ręce”. Razem uda się nam zmieniać Polskę i rzeczywistość wokół nas na lepsze.

Marek Kuźmicz

Prezydent The Best of Poland


THE BEST OF POLAND to znakomita promocja i gwarancja jakości polskich firm na świecie, także wśród Polonii. Polacy mieszkający za granica chcą wiedzieć o tym, jakie usługi i produkty cieszą się zainteresowaniem w kraju. Program The Best Of Poland pomaga im wybierać te naprawdę najlepsze produkty i firmy z Polski. Kiedy przyjeżdżają do Polski odwiedzać najbliższych, często korzystają z tych informacji.
THE BEST OF POLAND to także szansa dla przedsiębiorców na ciekawe kontrakty zagraniczne.

Maciej Cybulski

Prezes Polsko-Amerykańskiej Izby

Partnera Programu The Best of Poland


Przedsiębiorcy funkcjonują w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiele swojej energii muszą poświęcać na szukanie optymalnych rozwiązań organizacyjnych, gwarantujących bezpieczną, odpowiedzialną i rzetelną realizację zamierzeń biznesowych. Dlatego Program „The Best of Poland” wychodzi naprzeciw wyrażanym przez ludzi biznesu oczekiwaniom, stanowiąc również ekspercką platformę doradztwa prawnego. To ważne, że Program dostarcza przedsiębiorcom fachową wiedzę przydatną w prowadzeniu działalności gospodarczej, a eksperci Programu starają się pomóc na każdym etapie rozwoju firm – od ich powstania, zdobywania partnerów i klientów aż po zagraniczne ekspansje rynkowe.

Krzysztof Czeszejko-Sochacki

Kancelaria Adwokacka


Bardzo cieszę się z tego, że powstają nowe pomosty, które wzmacniają i budują więź między Polonią Amerykańską, a Rodakami w Ojczyźnie. THE BEST OF POLAND to szczególnie ważna inicjatywa w czasach globalnych, bo pozwala łączyć ludzi na płaszczyźnie gospodarczej, nie znającej dziś granic. Program realizuje tak istotną promocję polskiej przedsiębiorczości na świecie, ale także pomaga w budowaniu relacji gospodarczych o charakterze międzynarodowym i globalnym. Jestem przekonany, że Polonia Amerykańska, zainspirowana misją Programu THE BEST OF POLAND, z dumą będzie wspierać nowoczesne polskie firmy, najlepsze polskie produkty oraz wszystko to, co w Polsce jest „the best”.

Frank Spula

Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej


Krajowa Izba Gospodarcza dba o polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. Wiemy, że jeśli Polska będzie postrzegana pozytywnie, to polskie firmy będą miały lepsze szanse na międzynarodowym rynku. Dlatego organizujemy międzynarodowe wystawy naszego kraju podczas Expo (Hanover, Aichi) oraz narodowe ekspozycje naszych przedsiębiorców na całym świecie. Chętnie również angażujemy się w inicjatywy takie jak THE BEST OF POLAND.

Andrzej Arendarski

prezes Krajowej Izby Gospodarczej

Aktualności

Wydarzenia

The Best of Poland na facebook.